ceník  kontakt  přihlásit se
Jazyk:  ▾
Share

Vývojář...

DesignForms online je otevřená platforma určená pro sdílení inženýrských výpočtů. Svůj výpočet sem může nahrát každý. Je pouze na vás, jestli výpočet použijete pouze pro vlastní potřebu, nebo jej zveřejníte i ostatním uživatelům.
Prodejte svoje výpočty! Máte základní znalosti programování? Jste expert na EuroCode? Vytvořte výpočet a nahrajte jej na server Design Forms. My ho nabídneme našim uživatelům i návštevníkům webu. Prodejte Váš výpočet uživatelům z celého světa!
Soustřeďte se na vývoj - Zaměstnanci Design Forms se postarají o platbu, faktury a účetnictví.
Vy se můžete soustředit pouze na vývoj.
Design Forms site statistics:
Active Users
Měsíční výplata odměn - Vaše odměna bude vyplácena každý měsíc. Žádné čekání na peníze.
Autorská odměna - jako autor máte nárok na odměnu ve výši 40% z ceny šablony. Nárok na odměnu je časově neomezený. Šablona, kterou vytvoříte dnes, vám bude vydělávat i budoucnu!
Příklad:
Cena ročního předplatného balíčku 100 EUR
Autorská odměna (40%) 40 EUR
Počet prodaných licencí 50 licencí
Celková autorská odměna za 1 rok 50 * 40 = 2000 EUR
Vývojářské nástroje zdarma – Stáhněte si DesignForms IDE zdarma. Získáte všechny nástroje pro vývoj, editaci, testování a překlad výpočtů DesignForms. Stáhněte si DesignForms Builder zdarma
Široká podpora pro začínající vývojáře - Sledujte webináře na našem  kanálu YouTube, ptejte se v  diskuzním fóru nebo nás požádejte  o pomoc mailem. Pomůžeme Vám začít!
Nechcete začínat od nuly? Stáhněte si zdrojové kódy výpočtů ze Základního balíčku. Můžete je studovat a upravovat dle libosti. Stáhněte si zdrojové kódy výpočtů ze Základního balíčku
Vytvořte svůj první výpočet za 5 minut!
Tento průvodce vás provede celým procesem tvorby výpočtu.

Je to snadné. Vytvořte svůj první výpočet ještě dnes a začněte vydělávat!